Kniha návštěv

Oblek na maturitu

Jarka 12.05.2016
Dobrý den, na doporučení od sousedů, kteří ve vašem obchodě koupili oblek pro syna, jsme se u vás se synem také zastavili. Přišli jsme čvrt hodiny před zavírací dobou. Pan majitel na první pokus trefil sako i kalhoty. Padli synovy jako kdyby to bylo ušité přímo pro něho. Bohužel není v tomto obchodě možná platba kartou, musela jsem jít rychle vybrat peníze. Mezitím si syn vybral košili, kravatu i boty. Než jsem se vrátila bylo vše vzorně zabaleno a majitelé na mě počkali, i když už měli mít dávno zavřeno. Za to i za vstřícnost a perfektní přístup k zákazníklům jim patří velký dík. Ráda doporučím váš obchod všem známým. Ještě jednou děkujeme.

Re: Oblek na maturitu

majitelé 17.06.2016
Dobrý den,
děkujeme za Vaši pochvalu a vždy uděláme pro zákazníka vše co je v našich silách. Hezký den. majitelé

Velká spokojenost

Petra 22.04.2016
Také se musím přidat ke spokojeným zákazníkům. Loni jsme s přítelem chystali svatbu a přemýšleli kde koupíme oblek aby mu seděl, protože má hendikep a je malého vzrůstu. Našli jsme asi 4 obchody. Původně jsme do tohohle chtěli jít až naposledy ale nakonec byl navštíven jako první. A po dotazu co potřebujeme a naší odpovědi pan majitel během minutky našel oblek který padl ! Kalhoty nám zkrátila známá, ale i sako a vesta sedí perfektně. A nakonec tam koupil oblek na svatbu i můj táta a budoucí tchán. Takže na svatbě byli 3 obleky z této prodejny :-) Od všech velká pochvala za dobrý nákup za super ceny! Tenhle obchod doporučuji dále!!!!

Re: Velká spokojenost

majitelé 02.05.2016
Dobrý den,
velmi nás těší Vaše spokojenost . Budeme se stále snažit, abychom měli jenom spokojené zákazníky. Díky a hodně štěstí v manželství.
majitelé

Skvělé nakupování

KATKA 03.04.2016
Velmi děkuji za profesionální přístup majitelů tohoto obchůdku. Poradí, nevnucují se a jsou velmi milý a ochotní. Za 15 minut jsme se synem odcházeli s perfektně padnoucím oblekem, košilí a kravatou za super cenu. Ještě se určitě zastavíme pro boty, protože za cenu za kterou je mají je jinde určitě nekoupíte. Přeji Vám další spokojené zákazníky, protože je u Vás radost nakupovat.

Re: Skvělé nakupování

majitelé 08.04.2016
Dobrý den,
potěšilo nás velmi Vaše uznání , budeme se i nadále snažit a vyhovět všem zákazníkům. Přeji Vám hezký víkend a ještě jednou děkuji.

Svatba

Zdeněk 02.03.2016
Je to již třetí rok co jsem zde na první zátah koupil oblek na svatbu. S ohledem na mou postavu mi ne zcela seděly kalhoty. Během hodiny byly upravené a vše sedí jak má dodnes. Dnes se mě kolega v práci zeptal na oblek a první co mě napadlo byl tento obchod. Nemohu než doporučit.

Re: Svatba

majitelé 03.03.2016
Dobrý den,
velice děkujeme za doporučení našeho obchodu kolegovi.
Velmi si toho Vážíme a doufáme že bude stejně spokojený jako Vy. Hezký den. majitelé

Posledni možnost

Spokojený student 03.02.2016
Měl jsem na tento obchod doporučení, ale bral jsem ho až jako poslední možnost. Chyba - příště půjdu rovnou sem. Velice vstřícný přístup, vysvětlí a poradí. Příznivé studentské ceny jsou už jen třešnička na dortu. Doporučuji!

Re: Posledni možnost

majitelé 03.03.2016
Dobrý den,
díky za slova chvály a budeme se těšit na Vaši další návštěvu. majitelé
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Pánské obleky Táborská 66
Brno
61500
Telefon: 604 936 078;604 968 963 panskeoblekyab(zavináč)seznam.cz