Kniha návštěv

Nádhera se vším všudy

Mirek 06.10.2018
Už ani nevím kde, ale někde na webu jsem narazil na informaci o tomto obchůdku. V podstatě již delší dobu jsem sháněl oblek abych trochu vypadal. Jelikož jsem vysoký 190cm a dost hubený není zrovna jednoduché nějaký pěkný oblek který padne koupit. Byl jsem ochoten utratit klidně majlant, hlavně abych se v něm cítil dobře a taky dobře vypadal... Co se odehrálo v tomto menším obchůdku bych přirovnal skoro k zázraku. Paní s pánem okamžitě okem odhali přesně co potřebuji a vytáhli hned obleky které mi absolutně padly... Neuvěřitelné. Mohl jsem si i vybrat! Krom obleku tam mají pro dlouhé hubeňoury i košile s prodlouženým rukávem. Takže za 10minut jsem měl krásný oblek 2 košile, 2kravaty, kožený pásek a dokonce i kožené boty k obleku, které když jsem si je nazul byly tak mekučké a elegantní, že jsem věděl, že kdyby byly i za 5.000Kc tak je beru. To vše jsem tam pořídil za pouhých 7000Kc! Vůbec mi ani nevadilo, že se nedá zaplatit kartou a musel jsem se proběhnout do nedalekého bankomatu. Ještě se zastavím v říjnu pro kabát... Díky moc. Zázraky se dějí! :)

Vynikající

David 30.05.2018
Příjemný a ochotný přístup a připravenost i na obsloužení nestandardních velikostí.

-

Kuba 29.04.2018
Zdravím,
chci pochválit paní i pána. Vždy když dojdu do Vašeho obchůdku neodejdu z prázdnou. Kvalitní a stylové věci. Obdivuji pána, jak má vše v oku a taky Vaši ochotu vše sehnat a hned vyřídit. Nikam jinam bych už nešel kupovat oblek a příslušenství k němu, než jedině k Vám.

Děkuji

Svatební oblek

Tomáš 05.03.2018
Dobrý den,
ještě jednou bych chtěl touto cestou poděkovat za pomoc s výběrem svatebního obleku. Výborná paní prodavačka se vším poradilla a já si odnesl oblek i boty za cenu která je víc než příjemná. Vřele doporučuji.

Svatební oblek

Iva 30.01.2018
Moc děkujeme za pomoc s výběrem svatebního obleku. Snad pro každého muže je zkoušení obleků utrpením. Ve vašem obchůdku ale žádný stres ani nervy nehrozí. Váš profesionální přístup a přátelské jednání udělá z nákupu zábavu. Nastávající manžel si tak od Vás odnesl nejen skvěle padnoucí oblek, pohodlné boty a krásné doplňky, ale velice rád se k Vám zase vrátí. Budeme Vás doporučovat všem známým a přátelům :-)

Maximální spokojenost

Eva 10.01.2018
Hezky dobrý den preji, dnes jsem byla s přítelem zakoupit oblek na svatbu a chtela bych touhle cestou velmi poděkovat za skvely profesionální přístup. Pan Majitel mého pritele odhadnul naprosto presne a oblek padne jako ulity a k němu má i sladenou košili, vazanku i boty s paskem! Byl to první obchod kam jsme zavítali a jsem rada ze i poslední! Všem doporučuji !!! A my ještě jednou moc moc děkujeme

Profesionalita

Gabriela 27.12.2017
Po dlouhém hledání kde koupit pánský oblek jsem na internetu narazila na tento malý obchůdek. Po přečtení úžasných recenzí jsme se pro něj rozhodli. Už úvodní telefonát o pracovní době kdy mi paní nabídla,že na nás počkají mě mile překvapilo. Samotná návštěva, kdy pán okamžitě odhadl velikost obleku, který přesně padnul. Prostě profesionální přístup a ochota . To už se dnes jen tak nevidí. Děkujeme, určitě se vrátíme a budeme doporučovat.

Re: Profesionalita

majitelé 28.12.2017
Dobrý den, moc děkujeme za slova uznání, která vždy potěší. Budeme se i nadále snažit, aby byli všichni zákazníci naprosto spokojeni.
Přejeme veselého Silvestra a hodně štěstí a zdraví do Nového roku. majitelé

Poděkování

Mladý Karel 06.12.2017
Dnes dopoledne jsem si šel koupit košili. Profesionální přístup pána, který se mně věnoval, mě až překvapil. Byl jsem maximálně spokojen. Děkuji moc.

Oblek do tanečních

Simona a Lukáš 07.09.2017
Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o svoji zkušenost s tímto obchodem. Přišli jsme se synem pro oblek do tanečních a pan majitel hned při pohledu na mého syna trefil velikost obleku, který padl jako ulitý. Profesionalita na místě, ochota, je vidět, že pan majitel své práci rozumí. Cena obleku za velmi příznivou cenu, velice tento obchod doporučuji a děkuji panu majiteli a paní majitelce za milý a profesionální přístup. :)
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Pánské obleky Táborská 66
Brno
61500
Telefon: 604 936 078;604 968 963 panskeoblekyab(zavináč)seznam.cz